Çifti festojnë dy vjetorin e lidhjes

Çifti festojnë dy vjetorin e lidhjes

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez ka bërë një dedikim romantik për të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

Çifti sot feston 2 vjetorin e lidhjes dhe për këtë JLo është shprehur që ndjehet shumë e përkëdhelur që në krahë ka një mashkull si ai.

Këto fjalë artistja i ka thënë përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social, Instagram, shkruan rtv21.tv

Dy vjet buzëqeshje, dy vjet qejf, dy vjet aventura, dy vjet rritje dhe leksione, dy vjet miqësi të vërtetë

Dhe aq shumë dashuri !! Ti e bën botën time një vend më të bukur, të sigurt dhe të qëndrueshëm … në mes të jetës sonë gjithnjë në ndryshim, gjithnjë në lëvizje … më bën të ndihem si një adoleshente që fillon nga e para … Çdo herë që unë mendoj se të kam kuptuar ti më befason në mënyrën më të mrekullueshme duke më kujtuar sesa e bekuar jam qe te kam gjetur tani në këtë moment, në këtë kohë… kohën tonë … Të dua Macho … “ ka shkruar Jennifer në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Jennifer shihet shumë e lumtur krahë të dashurit dhe siç shprehet edhe vetë ajo është duke kaluar periudhën më të mirë të jetës përkrah tij./21Media

Image result for jennifer lopez alex rodriguez 2019

Image result for jennifer lopez alex rodriguez 2019

Image result for jennifer lopez alex rodriguez 2019