Jennifer shfaqet me një veshje të bukur ngjyrë ari

Jennifer shfaqet me një veshje të bukur ngjyrë ari

Këngëtarja dhe aktorja e mirënjohur botërore Jennifer Lopez numëron adhurues të shumtë nga e mbarë bota.

Sigurisht nga të ardhurat e saj këngëtarja duket se bënë një jetë luksoze, shkruan rtv21.tv

Së fundmi artistja ka prezantuar ballkonin e saj në Paris. Ajo ka publikuar në Instastory një fotografi nga ballkoni në të cilën duket me të  vërtetë mahnitëse me një veshje të bukur ngjyrë ari./21Media