Artistja vjen në bashkëpunim me reperin e njohur

Artistja vjen në bashkëpunim me reperin e njohur

Këngëtarja dhe aktorja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Medicine” dhe është në bashkëpunim me rep-artistin e njohur, French Montana, përcjellë rtv21.tv

Kënga është publikuar e shoqëruar me videoklip, i cili është publikuar në kanalin zyrtar të artistes në Youtube.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja bashkëpunojnë, pasi që në vitin 2014 ata kishin sjellë këngën “I Luh Ya Papi”./21Media