“Amor, Amor, Amor” titullohet kënga më e re e saj

“Amor, Amor, Amor” titullohet kënga më e re e saj

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Jennifer Lopez ka publikuar projektin më të ri muzikor.

“Amor, Amor, Amor” titullohet kënga më e re e këngëtares.Këngëtarja ka bashkëpunuar me artistin portorikan, Wisin.

Ndryshe 48 vjeçarja gjithmonë befason me linjat e saj trupore./21Media