JLo shfaqet nga palestra

JLo shfaqet nga palestra

Jennifer Lopez edhe pse në të 50-tat, duket më mirë se kurrë dhe këtë e dëshmoi në filmin e fundit, Hustlers.

Këngëtarja e njohur amerikane duket se nuk ka ndërmend të fillojë të plaket. Tani ajo vazhdimisht stërvitet dhe trupi i saj është mjaft i formësuar, shkruan rtv21.tv

Kjo shihet edhe në disa fotografi që i publikoi në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

Sweaty SoLful Sunday’s… @niyamasol #fallishere

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Deri më tani, fotografia ku Jlo shfaqet me veshje sportive, ka arritur të pëlqehet nga mbi 1 milion e 700 mijë ndjekës të saj.

Kujtojmë se aktorja ditë më parë është shfaqur rrugëve të New York-ut me një fustan madhështor nusërie. Fustanin e ka veshur për xhirimet e filmit të saj më të ri, “Marry me”, në të cilin ajo luan me Owen Wilson./21Media