Grupi i njohur, Jericho ka publikuar projektin e ri muzikor

Grupi i njohur, Jericho ka publikuar projektin e ri muzikor

Kënga titullohet “Ëndërr e Prerë” që është edhe titull origjinal nga poezia e Dritero Agollit, “Ëndërr e Prerë”.

Kënga është publikuar edhe me videoklip për të cilin është përkujdesur, “Monotial”, përcjell rtv21.tv

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur, Petrit Çarkaxhiu, ndërsa për orkestrimin e harqeve dhe të korit, Trimor Dhomi./21Media