Jessica Alba në pritje të fëmijës së tretë

Jessica Alba në pritje të fëmijës së tretë

Aktorja e njohur Jessica Alba, lajmin për shtatzëninë e saj e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Dhe vetëm disa ditë më vonë ajo u pikas gjatë pushimeve të saj tropikale në Hawaii me barkun e fryrë.

36 vjeçarja u fotografua me barkë të fryrë duke shijuar rrezet e diellit./21Media