Aktorja Jessica Biel 38-vjeçare lindi një djalë në fillim të kësaj jave dhe aktualisht është i bashkuar me të porsalindurin, burrin e saj Justin Timberlake, 39 vjeç dhe djalin e madh Silas, 5 vjeç.

DailyMail.com e kupton se nëna e Jessicas, Kimberly Conroe Biel, 65 vjeç, ka kaluar pjesën më të madhe të javës me vajzën dhe nipin më të ri.

Përfaqësuesit për Timberlake dhe Biel janë kontaktuar për koment.

Timberlake dhe Biel nuk janë parë publikisht që nga muaji mars dhe mendohet se kanë qëndruar në shtëpinë e tyre në Big Sky, Montana, që nga 25 mars, transmeton rtv21.tv.

Një foto në Instagram e postuar atë ditë nga Timberlake tregon Biel nga një distancë në këmbë në një luginë me dëborë të rrethuar nga male.

Me përjashtim të këtij postimi, asnjë foto që tregon Biel nga beli e poshtë nuk janë publikuar që nga ditëlindja e saj në mars, kur ajo do të kishte rreth katër muaj shtatzëne.

Lindja e djalit vjen vetëm tetë muaj pasi Timberlake u kap duke u shoqëruar me yllin e tij Alisha Wainwright, 31 vjeç, gjatë një nate jashtë në New Orleans, Luiziana.

Timberlake dhe Wainwright ishin duke xhiruar filmin NFL Palmer në atë kohë, në të cilin ata luajnë rolin e të dashuruarve. Timberlake, pas kësaj u arsyetua se ishte i dehur./21Media