Jetoi larg Kosovës, Arta Muçaj: Jam ndier shumë e vetmuar

Aktorja e njohur Arta Muçaj për disa vite ka jetuar në Australi, ku vazhdoi suksesshëm karrierën e saj.
E ftuar sot në emisionin “N’Maje t’Gjuhës me Xherin” të RTV21, Arta foli për mallin që e ka pasur për familjen dhe vendin gjatë kohës sa jetojë në Australi.
“Sa vend i bukur edhe pak i ftoftë, në kuptimin se je vet, gjithë kohën jam ndier e vetmuar”, tha Arta./21Media

Back to top button