Jlo dhe Shakira bëhen bashkë

Jlo dhe Shakira bëhen bashkë

Shakira dhe JLo do të performojnë së bashku në shfaqjen e Ligës së Futbollit amerikan Super Bowl të këtij viti.

Lopez ka njoftuar fansat e saj në Twitter se nuk do të jetë e vetme dhe bashkë me të do të jetë edhe ylli latin Shakira.

Shfaqja do të mbahet më 20 shkurt të vitit 2020.

JLO dhe Shakira dallojnë për shfaqjet e çmendura në koncertet dhe tani adhuruesit e tyre do të kenë një arsye më shumë për të ndjekur futbollin amerikan./21Media