Jocelyn Wildenstein këmbëngul: Nuk kam bërë kurrë operacione plastike

Jocelyn Wildenstein ka hedhur poshtë spekulimet se ajo ka bërë operacione plastike për të ndryshuar imazhin e saj.
Stilistja e cila shpesh quhet Catwoman për shkak të ndryshimit të fytyrës së saj, thuhet se ka shpenzuar miliona dollarë për kirurgji estetike, megjithëse ajo shpesh i kundërshton këto pretendime.
Ajo ka deklaruar më parë se pamja e saj e famshme është për shkak të trashëgimisë së saj zvicerane dhe tani i ka hedhur më shumë benzinë zjarrit teksa rrëzoi të gjitha spekulimet.
Jocelyn, 82, është e njohur për përdorimin e filtrave në fotot e saj në rrjetet sociale dhe tani ka ndarë dy nga ato që duken të jenë fotografi të pa redaktuara nga vitet e saj të rinisë për të mbështetur pretendimet e saj.
Për 1.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram , Jocelyn postoi një foto të saj duke ushtruar balet me një pamje më natyrale së bashku me titullin: “#tbt kjo jam unë #jocelynëildenstein në klasat e baletit në Zvicër në moshën 15-vjeçare – kështu që ndoshta duhet të ndaloni së spekuluari imazhin tim.
“Ndaloni fotoshopimin e imazheve të mia sepse të gjithë e keni gabim.
“Mos postoni imazhe të rreme të mia. Do të mund të shikoni imazhin e vërtetë timin shumë shpejt në ekran.”
Duke folur në vitin 2018, Jocelyn iu përgjigj pretendimeve për operacion gjatë një bisede me DailyMailTV, duke thënë: “Jo, veçanërisht kur shikojmë prapa në fotot e mia – mendoj se sigurisht që kam qenë ndoshta më e bukur [atëherë]./21Media

Back to top button