Aktorët Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Besniku nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ai a ndarë një fotografi nga momenti i takimit me vajzën, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Emi.

Kujtojmë se aktorët u martuan në shtator të 2019-tës në një ceremoni përallore, ku të pranishëm ishin shumë artistë dhe fytyra tjera publike./21Media