Jonida befasoi fansat me ndryshimin

Jonida befasoi fansat me ndryshimin

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Jonida Maliqi ka befasuar fansat e saj me ndryshimin e fundit. Këngëtarja shfaqet me balluke dhe me këtë ndryshim duket se është e kënaqur.

‘Dashuria është në flokë! Nën tingujt e këngës fantastike Bla Bla nga Lind Islami’, shkruan Jonida sipër videos.

Ky ndryshim iu ka pëlqyer edhe ndjekësve të saj që i dhanë komente pozitive./21Media