Jonida shfaqet në bikini

Jonida shfaqet në bikini

Këngëtarja e mirënjohur, Jonida Maliqi është tërhequr paksa nga angazhimet muzikore dhe po shijon ditët e nxehta të verës si është më së miri.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram, ku shihet në jaht duke shijuar rrezet e diellit, shkruan rtv21.tv

Në foto Jonida shfaq linjat trupore të cilat çdo vajzë do t’i kishte lakmi./21Media