Sevilla nuk e dëshiron

Sevilla nuk e dëshiron

Stevan Jovetic ishte huazuar tek Sevilla në muajin janar, mirëpo ai nuk ka arritur që ta bind ekipin dhe kësisoj ai është rikthyer përsëri tek skuadra e tij Interi.

Mediat italiane kanë raportuar se Jovetic nuk bënë pjesë në planet e Luciano Spallettit dhe pritet largimi i tij nga klubi spanjoll.