Pamje nga përditshmëria e aktorit

Pamje nga përditshmëria e aktorit

Murat Yatman ishte njëri ndër personazhet më qesharake të serialit të njohur turk, “Aci Hayat” apo në shqip “Jetë e Hidhur”.

I njohur me rolin e “Betonit”, aktori ndonëse kishte rol negativ, ai është bërë i dashur me batutat dhe të qeshurat e tij interesante.

Në kohën kur ishte realizuar seriali, aktori ka pasur 32 vjet, ndërsa tani, 14 vjet pas, aktori duket se ka ndryshuar goxha sa i përket pamjes, shkruan rtv21.tv

Kjo shihet nga imazhet e ndryshme që aktori ka publikuar në instagram për ndjekësit e tij të shumtë. Me mjekërr dhe flokë më të gjata, aktori duket më ndryshe se në kohën kur ka luajtur në serialin “Aci Hayat”.

Murat Yatman është shtë lindur më 21 mars të vitit 1973 në Ankara.

Kujtojmë që seriali “Aci Hayat” apo në shqip “Jetë e hidhur” ishte realizuar 14 vjet më parë./21Media

Pamje nga përditshmëria e aktorit

 

View this post on Instagram

 

Bienal

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

View this post on Instagram

 

Yarasın

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

 

View this post on Instagram

 

BakseeennnYapmmma;etmmmeee;koymmaaa;eylemmmeee ;;;kafası bozulurrrr;

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

 

View this post on Instagram

 

Baba/kız okul sonra ;”küçük tatil” gezintilerde❤️

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

 

View this post on Instagram

 

Büyükçekmece sayfiye

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on

 

 

View this post on Instagram

 

İyi ki doğdun İyi varsın misyarim❤️⏳

A post shared by Murat Yatman (@muratyatman) on