Nuk besuan se ishte zëri i saj!

Nuk besuan se ishte zëri i saj!

Juria në X Factor Ukraina ndërpreu këngën e konkurentes, Aida Nikolaychul pasiqë nuk besuan se është zëri i saj i vërtetë, shkruan  rtv21.tv

Ata e detyruan që të këndonte të njëjtën këngë “Acapella” apo pa instrumental në mënyrë që të sigurohen që ajo që po dëgjojnë është vërtet zëri i mrekullueshëm i konkurentes Aida.

Dhe në fund u mrekulluan nga zëri i saj i ëmbël./21Media