Shikohet mundësia për marrëveshje të dyfishtë

Shikohet mundësia për marrëveshje të dyfishtë

Juventusi është skuadra e fundit, e cila ka shfaqur interesimin për futbollistin e Arsenalit Hector Bellerin, raporton Tuttosport.

Kampioni i Serie A është duke shikuar mundësinë që të arrijë marrëveshje të dyfishtë për mbrojtësin spanjoll dhe portierin Wojciech Szczesny.