Juventusi synon vetëm tri pikë ndaj Maccabit

Juventusi ka udhëtuar për te Maccabi Haifa për të zhvilluar përballjen e tyre të dytë, tani në kuadër të rrethit të katërt në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja që fillon në ora 18:45, do të zhvillohet në stadiumin “Sammy Ofer Stadium”.

Për këtë sfidë, Maccabi nuk mund të llogarisë në Suf Podgoreanun dhe Mahmoud Jaber që janë të lënduar.

Dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet e mundshme për këtë ndeshje.

Maccabi Haifa: Cohen, Goldberg, Batubinsika, Seck, Cornud, Fani, Chery, Muhammad, Sundgren, David, Atzili.

Juventus: Szczesny, Danilo, Bonucci, Bremer, Cuadrado, McKennie, Paredes, Rabiot, Kostic, Vlahovic, Di Maria.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button