Këngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka treguar se kënga e saj e re titullohet “Who am I” dhe se do të publikohet me datë 30 të këtij muaji.

Detaje tjera rreth këtij projekti nuk janë bërë të ditura.

 

View this post on Instagram

 

30.11.20

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Ndryshe, “Pishman” është projekti i fundit muzikor nga Argjentina në bashkëpunim me Young Zerkën. Deri tani kënga ka arritur mbi 4 milionë klikime në Youtube./21Media