Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gili është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Kështu së paku u kuptua nga disa storie të publikuara në Instagram, nga shesh-xhirimet e klipit. Ajo duket shumë elegante me një fustan ngjyrë vjollcë.

Xhirimet e klipit të ri të këngëtares po i realizojnë Alban Ismaili dhe Fidan Bajrami./21Media