Këngëtarja Ronela Hajati së shpejti do të publikojë projektin e radhës. Këtë e bëri të ditur sot artistja, me ç’rast publikoi edhe një imazh, i cili me gjasë është pjesë e videoklipit.

Projekti i artistes do të publikohet më 10 prill, shkruan rtv21.tv

“SHUME I MIRE”
April 10
10 Prill “RRON””, shkroi Ronela krahas fotografisë së publikuar në instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

 

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Ronela Hajatit është “Prologue”, i cili është publikuar më 15 mars dhe deri tani në Youtube ka mbi 400 mijë klikime./21Media