Aktorja po duket shumë ndryshe

Aktorja po duket shumë ndryshe

Ceren Yalazoğlu, është njëra ndër aktoret e serialit turk “Më fal”, e cila në rolin e “Kaderit” njihet si një vajzë që nuk është e kënaqur me jetën e saj provinciale.

25 vjeçarja luan rolin e vajzës së vogël, e cila në serial nuk i ka punët mirë me dashurinë, apo më mirë të themi dashurohet në njerëz të gabuar.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku me miqtë e saj virtual, ndan momente të ndryshme nga jeta e saj private.

Së fundmi aktorja, në rrjeitn social Instagram, ka publikuar një fotografi ku po duket ndryshe.  Ajo po duket shumë bukur, teksa të veshur ka një fustan të shkurtër farmerke, dhe buzët i ka të lyera me ngjyrë të kuqe, shkruan rtv21/tv

Kujojmë se, “Kaderi” në jetën e saj të përditshme është e martuar, dhe duket se ka një jetë të lumtur së bashku me bashkëshortin e saj.

Ndryshe, përveç rolit të “Kaderit”, aktoren nuk është se e kemi parë në ndonjë rol tjetër gjatë këtyre viteve,/21Media