Nga kjo e diele shikuesit e RTV21 do të kenë mundësinë që të shikojnë serialin Kafeneja Jonë

Nga kjo e diele shikuesit e RTV21 do të kenë mundësinë që të shikojnë serialin Kafeneja Jonë

Njëri ndër serialet më të popullarizuara në vend do të fillojë të ritransmetohet në ekranet tuaj çdo të diele duke filluar nga ora 21:00 në RTV21.

Humor, batuta, aktualitet, personazhe interesante dhe shumëçka tjetër do të jenë pjesë e këtij cikli të serialit Kafenja Jonë ku nuk do të mungojnë as surprizat e ndryshme brenda serialit, shkruan rtv21.tv

Gjithëçka është gati, seriali i cili bashkon familjet tuaja dhe iu mbushë më humor dhe të qeshura pa fund po vjen tek ju dhe kjo falë punës së RTV21 i cili kujdeset që gjithmonë që për shikuesit të sjellë vetëm të mirën./21Media