Kamioni ngec në mbikalim të autostradës

Policia e autostradës në Ontario tha se rimorkio e një kamioni u vendos nën një mbikalim të autostradës kur automjeti u përpoq të kalonte nën urë me rimorkion ngritur.
Policia e postoi një video në Twitter që tregon pjesën e pasme të automjetit ngulitur mes rrugës dhe mbikalimit të këmbësorëve mbi autostradën 401 në Mississauga.
Disa makina u përplasën në korsitë e kolektorëve aty pranë pasi rimorkio e kamionit goditi mbikalimin, transmeton rtv21.tv.
Bëhet e ditur se shoferi nuk u lëndua nga aksidenti./21Media

Back to top button