Tottenham i shqetësuar për Kane

Tottenham i shqetësuar për Kane

Rezultatet e dobëta në fillim të sezonit e kanë zemëruar sulmuesin Harry Kane.

Tottenham janë mposhtur nga Leicester dhe Newcastle në Premier Ligë, janë eliminuar nga Carabao Cup dhe janë turpëruar nga Bayern Munich në kuadër së Ligës së Kampionëve.

Kjo gjë ka bërë që Tottenham të frikësohet, pasi lojtari mund të kërkoj largimin.

E ardhmja e Kane varet edhe nga trajneri Mauricio Pochettino, pasi tekniku argjentinas është i lidhur me një kalim në Reali ose United dhe largimi i tij mund të bëj që anglezi të kërkoj largimin./21Media