Disa nga bashkëpunëtorët e saj në këte album do të jenë edhe Kanye West, Missy Elliot, Dj Khaled etj

Disa nga bashkëpunëtorët e saj në këte album do të jenë edhe Kanye West, Missy Elliot, Dj Khaled etj

Albumi me i ri i Soul dhe Hip Hop Soul këngëtares amerikane Mary J Blige mban titullin ‘Strength of a Woman’ dhe pritet të publikohet me 28 Prill.

Disa nga bashkëpunëtorët e saj në këte album do të jenë edhe Kanye West, Missy Elliot, Dj Khaled etj.

Lajmin e ka bërë të ditur në profilin e saj në Twitter vetë këngëtarja dhe tekstshkruesja Mary J. Blige e cila këtë album e cilëson si një ndër veprat e saj më të mira./21Media