Albumi më i ri i reperit shqiptar Gashi, me titull “1984” po pritet mirë nga ana e publikut.

Së fundi, me anë të një postimi, Gashi bëri të ditur se reperi amerikan Kanye West e ka dëgjuar albumin e tij dhe i ka pëlqyer.

Kam dëgjuar se Kanye e pëlqeu albumin 1984, gjë që më bëri të lumtur”, ka shkruar ai.

Gashi ditë më parë publikoi klipin e këngës “Lies”, i cili arriti të klikohet mbi 159 mijë herë në YouTube./21Media