Një thashethem pothuajse absurd aktualisht po bën bujë rrjetet sociale dhe mediat, thuhet se Kanye West kishte një lidhje me make-up artistin Jeffree Star, përcjell portali rtv21.tv

Lajmi goditi si një bombë: Pas gjashtë vitesh nuk duket të ketë asnjë shpëtim për martesën midis Kim dhe Kanye. Divorci do të negociohet tani.

Yll i mediave sociale Ava është e bindur: Kanye e tradhtoi Kim me Youtuber Jeffree Star!

Në Tiktok, Ava thekson se shumë njerëz në skenë e dinin për këtë. Dhe ka qenë për një kohë të gjatë. /21Media