Njëri në mbajtje, tjetri lirohet

Njëri në mbajtje, tjetri lirohet

Njësiti policor ka ndaluar dy persona të dyshuar dje në oborrin e QKUK-së në Prishtinë, të cilët ishin me një veturë me targa të Shqipërisë dhe gjatë kontrollit tek njëri i dyshuar është gjetur një qese me substancë narkotike me peshë 2.2 gram e llojit marihuanë.

Sipas policisë është njoftuar prokurori dhe të dyshuarit janë arrestuar, pas përfundimit të procedurave njëri është dërguar në mbajtje tjetri është liruar./21Media