Një veturë është kapluar nga zjarri sot rreth orës 9:00 në autostradën Prishtinë- Pejë.

Zëdhënësi i policisë, Baki Kelani ka thënë se polica ka dalë neë vendin e ngjarjes  dhe nuk raportohet për të lënduar./21Media