Ariana po shkëlqen në fotografinë e fundit

Ariana po shkëlqen në fotografinë e fundit

Ermali dhe Ariana janë ndër çiftet që pushtuan mediat rozë së fundi. Ka vetëm pak ditë që ata u bënë prindër për herë të katërt. Ata u bekuan me një vajzë që e pagëzuan me emrin Ana, transmeton rtv21.tv

Vetëm një javë pas lindjes së vajzës, Ariana, duket se e ka marrë veten dhe po kujdeset maksimalisht që të duket sa më bukur. Ajo po shkëlqen në fotografinë e fundit.

Ermali dhe Ariana gëzojnë jetë të lumtur bashkëshortore./21Media