Këngëtari Ermal Fejzullahu është një ndër artisët më të dashur në mbarë trojet shqiptare. Këngëtari, përveç muzikës, aktiv po tregohet edhe në rrjete sociale, në të cilat numëron ndjekës të shumtë, shkruan rtv21.tv

Sot, Ermali publikoi një imazh tejet të ëmbël të vajzës së tij të vogël, Anës. Në fotografinë e publikuar për 49 mijë e 600 ndjekësit e tij në instagram, artisti po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë që, Ermali është i martuar me Arianën dhe gëzojnë jetë të lumtur bashkë me fëmijët e tyre, Artin, Bunën, Erën dhe Anën. /21Media