Këngëtarja e njohur dhe mjaft simpatike e estradës kosovare, Orhidea Latifi-Kida shënoi sukses me këngën e re.

Të martën artistja publikoi projektin “Edhe sa”, i cili siç duket u pritë mjaft mirë nga publiku. Vetëm një ditë pas publikimit, projekti “Edhe sa” u klikua 1 milion herë, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast, Kida, të mërkurën, përmes një postimi shprehu falënderim.

“Wuuu 1M #Edhesa Faleminderit”, shkroi Kida krahas postimit në instagram, në të cilin po merr pëlqime dhe komente të shumta./21Media

 

View this post on Instagram

 

Wuuu 1M #Edhesa Faleminderit❤️

A post shared by KIDA (@kida) on