Kaq ka shpenzuar Nora për fustanin e zi

Kaq ka shpenzuar Nora për fustanin e zi

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Nora Istrefi, është ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, me publikimin e fotografive dhe video të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, Nora rrëmbeu vëmendje të madhe me dy fotografi në të cilat duket tërheqëse e veshur me një fustan të zi të ngushtë.

Fustani i zi që ka veshur Nora kushton 170 euro.

 

View this post on Instagram

 

@noraistrefi wearin the @houseofcb Farrah Black Velvet Gathered Deep V Mini Dress (170€) #noraistrefi #houseofcb

A post shared by whattheywearin (@what.they.wearin) on

Kujtojmë se “Jena nda” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Nora në bashkëpunim me Irkenc Hykën. Ky projekt numëron mbi katër milionë klikime./21Media