Ana duket si princeshë

Ana duket si princeshë

Njëra ndër artistet më të dashura që ka skena, Mirsa Kërqeli gëzon jetë të lumtur familjare. Ka vite që ajo është martuar me Granitin dhe kanë dy fëmijë, Tiarin dhe Anën.

Mirsa vazhdimisht sjellë imazhe të ndryshme të fëmijëve të saj, të cilët i kanë ngjarë shumë asaj.

Së fundi publikoi disa video të së ëmblës Ana, të cilat do t’ju shkrijnë. Duket se Ana e vogël ka trashëguar pak nga talenti i mamit, në video shihet se gjoja është duke performuar, duket si një princeshë, shkruan rtv21.tv

Në muajin qershor Ana mbushi 2 vjet./21Media