Teuta nënë e përkushtuar

Teuta nënë e përkushtuar

Teuta Kurti është njëra prej këngëtareve që u bë e njohur nga ”Ethet e së Premtes”, e cila pastaj e vazhdoi suksesshëm karrierën e saj muzikore.

Edhe pse prej kohës ku u bë nënë Teuta është më pasive në skenën e muzikës, pavarsisht kësaj Teuta njihet për hite të shumta.

Krahas karrierës dhe familjes, që duket të jetë mjaft e përkushtuar, Teuta po shfrytëzon rrjetet sociale për të qenë sa më afër fansave, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, ajo ka publikaur në instagram një foto të ëmbël, në të cilin shihen tre fëmijët e saj.

Ndryshe, Teuta Kurti është e martuar dhe ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë. /21Media