Për Dhurata Dorën sot është një ditë e rëndësishme pasi, që ajo feston 28 vjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv

Dhurata që nga paraqitja e parë rrëmbeu zemrat e fansave me çiltërsinë e sinqeritetin që posedon. Gjatë karrierës Dhurata solli projekte të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga publiku dhe shndërrohen në hite.

“Harrom”  titullohet kënga e fundit Dhuratës që e solli dy ditë më parë dhe deri tani ka mbledhur mbi 1 milionë klikime.


Kujtojmë se Dhurata ka linduar në Nurenberg të Gjermanisë ku ka jetuar së bashku me familjen. Shkollën fillore e ka përfunduar në qytetin e Furthit. Dhurata ka kënduar edhe në Gjermani me emrin, Dora. /21Media