Artisti i njohur shqiptar, Florian Beqiri sot feston ditëlindjen, ai mbush 21 vjet.

Në një fotografi të publikuar në Instagram përmes të cilës ka treguar që sot feston ditëlindjen ai ka marrë urime të shumta nga ndjekësit e tij, të cilët atë e kanë uruar me fjalët më të mira.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@iamfloriani)

Për publikun shqiptar Floriani u bë i njohur me këngën “Ngjyra e kuqe” në bashkëpunim me Ardian Gaxhën që ishte publikuar në vitin 2012.

“Dredha”  titullohet projekti i fundit i Florianit që e solli në bashkëpunim me Skivin. Kënga është publikuar në vitin 2019 dhe deri më tani numëron mbi 1 milionë klikime në Youtube./21Media