Getinjo realzion projektin e ri “Rash”

Getinjo realzion projektin e ri “Rash”

Ditët e izolimit nuk po i ndalin artistët që të realziojnë projektet e tyre. Madje si duket karantina është bërë edhe inspirim për ta, shkruan portali rtv21.tv

Kështu, reperi i njohur Getinjo ka publikuar këngën “Rash”. Veçanti e këtij projekti është se videoklipi vjen i realizuar me telefon në karantinë.

Edhe vet teksti i këngës ka për tematikë, pandeminë e koronavirusit si dhe izolimin. Përmendet edhe aplikacioni i famshëm “Tik-tok” i cili po gjenë përdorim të madh gjatë kësaj periudhe./21Media