Neki Emra flet për pë rshtypjet që i la filmi i famshëm turk

Neki Emra flet për pë rshtypjet që i la filmi i famshëm turk

Mysafirë të sotëm të emisonit “Diçka po Zihet” ishte këngëtari i njohur Neki Emra me bashkëshorten e tij, Zana Zhavellin.

Ata me shkiuesit ndanë shumë momente të tyre të cilat po i kalojnë në karantinë.

Duke marrë parasysh se emisoni “Diçka Po Zihet”, por realizohet me telefon nga shtëpia për shkak të izolimit nga koronavirusi edhe mysafirët u shfaqen nga shtëpia e tyre, përcjell portali rtv21.tv

Përvec gatimi të mrekullueshëm  të leqenikut dhe orizit me pulë që bëri Zana si dhe muzikës live nga Neki, ata treguan edhe shumë gjëra për jetën e tyre.

Meqneëse janë mbyllur të gjitha lokalet përfshirë edhe ato estetike, Zana ishte detyruar që t’ia hiqte flokët Nekit.

E këto ditë Neki dhe Zana po shikojnë filma, nuk u ka shpëtuar as filmi “Mrekullia në qelinë e 7-të” për të cilin Neki foli fjalë të mira.

Ndërsa Zana tregoi edhe për një dhuratë të vecantë që mori nga Neki dhe që ishte një punëdore në dru.

Nuk hezituan të flasin edhe për udhëtimet që bënë në vende të ndryshme të botës./21Media