“Zonja e Vjetër e Evropës” përkulet para Zidanes e Ronaldos

“Zonja e Vjetër e Evropës” përkulet para Zidanes e Ronaldos

Pas triumfit të Real Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Juventusit me rezultat 4-1, artisti Omar Momani i përkushtoi një karikaturë finales së Cardiffit.

Në imazhin e publikuar në portalin më të madh sportiv Goal.com, shihet se një person me kokën në formë harte të Evropës, po përkulet para trajnerit të Realit, Zinedine Zidane si dhe futbollisti më të mirë botë, Cristiano Ronaldo./21Media