Sipas Daily Express Zlatan Ibrahimovic ka luajtur ndeshjen e tij të fundit në fanelën e Manchester United

Sipas Daily Express Zlatan Ibrahimovic ka luajtur ndeshjen e tij të fundit në fanelën e Manchester United

Sezoni i tij përfundoi para kohe, pas një lëndimi të rëndë, por duket se tek Manchesteri për Ibran ka përfunduar më shumë se vetëm sezoni, shkruan rtv21.tv.

Kontrata e suedezit skadon me 30 qershor, dhe pas lëndimit të prillit që e la jashtë fushave veteranin, Manchester e kanë lajmëruar atë se nuk do t’i ofrojnë kontratë të re./21Media