Portret i bukur familjar

Portret i bukur familjar

Princi William dhe bashkëshortja e tij, Kate bashkë me fëmijët e tyre kanë sjellë një kartolinë të bukur për festat e fundvitit.

Në fotografi familja shihet e lumtur së bashku, teksa princi william është i ulur në një motoçikletë të vjetër me djalin e vogël Louis në prehër, afër tij është Kate dhe dy fëmijët e tjerë George dhe Charlotte.

“Ju urojmë gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e ri“, është mesazhi shoqërues, i cili është firmosur nga Kate. /21Media