Shtatzënia e saj vërtetohet përmes dy shenjave

Shtatzënia e saj vërtetohet përmes dy shenjave

Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton dhe Princi William është raportuar se po bëhen prindër për herë të katërt.

Ky lajm sipas ekspertes mbretërore, Aranzazu Santos Lopez është i vërtet teksa e ka vërtetuar përmes dy shenjave.

Sipas saj, shenja e parë u shfaq ditën kur Kate dhe princi William shoqëruan dy fëmijët e tyre në shkollë.

Sa herë që Dukesha e Kembrixhit ndryshon look-un e saj, njofton se është shtatzënë brenda disa ditësh”, ka thënë Lopez.

Kurse, shenja e dytë që raportohet për shtatzëni të Kate-t , është mbyllja e agjendës së takimeve të ardhshme të Dukeshës.

Kutjojmë se, Kate tashmë është nënë e tre fëmijëve, Princit George, Princeshës Charlote dhe Princit Louis. /21Media