Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka gati katër projekteve të reja muzikore.

Në një video që ka publikuar në rrjetin social Instagram, Ronela shfaqet gjatë xhirimeve të videoklipit të njërës këngë.

“Katër këngë gati dhe klubet e natës s’janë të hapura…gjynah për Zotin”, shkroi Ronela krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

4 songs ready and no clubs open…. Gjynah per zotin 🤣🤪

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

“Bardh’ e blu” titullohet projekti i fundit i Ronela Hajatit, në bashkëpunim me DJ Sardin, i cili është publikuar më 28 korrik./21Media