Të pranishmit frikësohen për Katy-n

Të pranishmit frikësohen për Katy-n

Katy Perry ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në tokë gjatë episodit të ri të “American Idol”.

Ky spektakël po xhironte audicionin e tij të radhës në Sunriver, Oregon kur krejt papritmas këngëtarja humbi ndjenjat pasi në godinë kishte një rrjedhje gazi.

Nuk po ndjehem mirë“, tha këngëtarja para se të humbte ndjenjat.

Xhirimet janë ndërprerë dhe autoritetet përkatëse erdhën menjëherë për të inspektuar vendin./21Media