Muajin e kaluar, këngëtarja e mirënjohur, Katy Perry u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe i fejuari i saj, Orlando Bloom, u bekuan me një vajzë.

Sot u shfaq për herë të parë në publik pas lindjes së vajzës. Këngëtarja u pa në Santa Barbara, kishte veshur një fustan të gjatë dhe fytyrën e kishte mbuluar përmes një kapele dhe maskës mbrojtëse.

Katy dhe Orlando për momentin janë duke jetuar në Montecituo./21Media