Eni dhe i dashuri i saj Këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk po e lë anash argëtimin, shkruan rtv21.tv

 Eni dhe i dashuri i saj

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk po e lë anash argëtimin, shkruan rtv21.tv

Eni së fundmi ka postuar një foto në storie të rrjetit social Instagram ku shihet duke e puthur një mashkull.

Nuk bëhet fjalë për të dashurin e saj, por për një person të krijuar nga dylli i cili gjendet në një muze në SHBA të cilin Eni ka mundur ta shoh si mashkullin ideal për të qenë i dashuri i saj.

Ndryshe “Sje per mu” është kënga e fundit nga Eni Koci e publikuar dy muaj më parë./21Media