Fahrye Evcen publikon fotografi ku tregon shtatzëninë e saj

Fahrye Evcen publikon fotografi ku tregon shtatzëninë e saj

Aktori i njohur turk Burak Ozcevit dhe bashkëshortja e tij po ashtu aktore Fahrye Evcen janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifit për më pas se dy muaj do të bëhen prindër të një djali, emrin e së cilit e kanë zbuluar qysh tani “Karan”, shkruan rtv21.tv.

Bukuroshja ka publikuar fotografi ku ka treguar shtatzëninë e saj. “Po të pres ty engjulli im, Karan” ka shkruar ajo.

Burak i cili tek ne njihet për role të ndryshme në serialet turke, por që bujë bëri si “Kemjali” në telenovelën “Kara Sevda” dhe Fahrye janë martuar në qershor të vitit 2017./21Media